Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Sony Xperia Z3 w dobrej promocji Orange.

Android i świat mobilny. Nowe Forum Fandroid.com.pl

Sony Xperia Z3 dalej jest dobrym smartfonem i przez długi czas to się nie zmieni. Orange postanowiło umieścić ten model w promocji pod tytułem Szalone dni. Promocja trwa tylko do jutra, a więc nie ma dużo czasu żeby zastanawiać się, ale ja wiem, że jest warto bo wystarczy porównać tę ofertę u konkurencji.

Screenshot

Sony Xperia Z3 w promocji kosztuje 299 zł w abonamencie 89,90 złotych. W nim otrzymamy 2GB pakiet internetowy, nielimitowane rozmowy i smsy/mmsy do wszystkich, 400 minut w roamingu oraz nawigację Orange. Dodatkowo, dla osób, które przenoszą numer do Orange nie musicie płacić za rachunek przez 6 miesięcy.

Trzeba przyznać, że oferta jest warta rozważenia. Chociaż zawsze zastanawiało mnie dlaczego operatorzy nie dbają tak o stałych klientów jak o przenoszących numer do nich. Rozumiem, że biją się teraz o to, kto więcej klientów przejmie od konkurencji, ale warto też zadbać o obecnych abonentów. Bo jak widzę, że mogę u konkurencji nie płacić przez 6 miesięcy, to na pewno przejdzie mi przez głowę myśl o przenosinach. Obecnie jestem w sieci Orange, mam możliwość przedłużenia umowy, ale oferują mi gorsze warunki niż klientom przechodzącym od konkurencji.

Pełną ofertę „Szalonych dni” znajdziecie pod tym adresem.