AplikacjeGoogleNewsYoutube Red pojawi się w 100 nowych krajach.

Jak słuchać Youtube w tle na wygaszonym ekranie smartfona. Pomieszanie z poplątaniem – tak można nazwać sytuację z usługami związanymi dookoła Youtube. W ubiegłym roku dochodziły do nas informacje, że Youtube Red może trafić do Polski, ale pod inną postacią. Takie wiadomości rodzą kolejne pytania na temat usługi Google, bo naprawdę można się pogubić. Do tego dochodzi nowa wypowiedź Susan Wojcicki (dyrektor YouTube). W poniższym wywiadzie zapowiedziała, że Youtube Red trafi do 100 nowych krajów i...
Maciej Kulesa13 lutego 20186 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/07/youtube-logo.jpg

Jak słuchać Youtube w tle na wygaszonym ekranie smartfona.

Pomieszanie z poplątaniem – tak można nazwać sytuację z usługami związanymi dookoła Youtube. W ubiegłym roku dochodziły do nas informacje, że Youtube Red może trafić do Polski, ale pod inną postacią. Takie wiadomości rodzą kolejne pytania na temat usługi Google, bo naprawdę można się pogubić. Do tego dochodzi nowa wypowiedź Susan Wojcicki (dyrektor YouTube). W poniższym wywiadzie zapowiedziała, że Youtube Red trafi do 100 nowych krajów i to jest bardzo dobra wiadomość, bo można liczyć, że zawita również do Polski. Niestety, nie podano jednak kiedy miałoby nastąpić zwolnienie blokady.

Youtube ma ostatnio problemy z głównymi twórcami, którzy mają podpisane umowy. Moim zdaniem powinni kilka osób odciąć od tego kanału, bo to co robią przechodzi ludzkie pojęcie. Bawi mnie to, że wiele osób narzeka na telewizję, a broni treści na Youtube. Moim zdaniem jedno i drugie ma swoje wady i zalety. Jednak nigdy nie będę bronił kiepskich produkcji, a szczególnie materiałów, które tworzy Paul Logan.

Google prawdopodobnie chce więcej zarobić na subskrypcjach, by później stworzyć własne produkcje. Na ten moment abonament miesięczny wynosi 9,99 dolarów, a w tym użytkownik ma dostęp do Muzyki Google, Youtube bez reklam, oryginalnych treści, pobierania treści offline i słuchania w tle. Widzicie, że w tej cenie jest kilka ciekawych funkcji, ale żeby oryginalnymi treściami przekonać widzów, Youtube musi się bardziej postarać.

Mam jednak nadzieję, że usługa Youtube Red w Polsce pojawi się jak najszybciej. Moim zdaniem jest to ciekawe rozwiązanie, bo daje sporo możliwości. Nie interesują mnie oryginalne treści Youtube, bo nie jest to mój format, ale słuchanie w tle, dostęp do Muzyki Google mnie przekonuje. Oczywiście, wszystko zależy od polskiej kwoty tej usługi.

Subskrybenci YouTube Red mogą oglądać filmy i seriale YouTube Red Originals podczas podróży poza granicami wymienionych krajów, ale odtwarzanie tych filmów w tle oraz pobieranie ich będzie niedostępne.

Dostępne lokalizacje na dzień 13.02.2018:

  • Australia
  • Republika Korei
  • Meksyk
  • Nowa Zelandia
  • Stany Zjednoczone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.