NewsTelefonyUrządzeniaZaprezentowano Xiaomi Redmi Note 7 z 48MP aparatem. Cena może zachęcać.

Maciej Kulesa10 stycznia 20196 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/xiaomi-redmi-note-7.jpg

Zaprezentowano Xiaomi Redmi Note 7 z 48MP aparatem. Cena może zachęcać.

Xiaomi oddziela grubą kreską serię Redmi. Nie znaczy, że ją porzuca, ale wprowadza trochę zamieszania. Od teraz z nazwy zniknie Xiaomi, a będziemy mieć do czynienia z marką Redmi. Dlatego też przedstawiony smartfon, tak naprawdę nazywa się Redmi Note 7. Prezentuje się bardzo atrakcyjnie, tym bardziej, że wyceniono go na około 150 dolarów.

Przeczytaj również:

Smartfon Redmi Note 7 został wyróżnia się tylną kamerą o rozdzielczości 48 megapikseli. Sercem telefonu jest Qualcomm Snapdragon 660, a za czas pracy odpowiedzialna jest pojemna bateria 4000 mAh. Wersję z 3GB RAM i 32GB na dane wyceniono na 999 juanów, co daje około 150 dolarów. Moim zdaniem jest to przyzwoita cena z takimi parametrami i wyglądem.

Smartfon Redmi Note 7

Redmi Note 7 został wyposażony w wyświetlacz FHD + o przekątnej 6,5 cala (19,5:9) i jest chroniony szkłem Corning Gorilla Glass. Muszę przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze, ale też nie wyróżnia się niczym szczególnym. Przedsprzedaż już ruszyła w Chinach, a smartfona na półkach pojawi się 15 stycznia.

Powyższa oferta nie będzie jedyną, którą producent chce zaoferować. W sklepach pojawią się również warianty z 4GB/6GB RAM i z 64GB pamięcią na dane. Jednak cen tych modeli nie podano do wiadomości publicznej.

redmi

źródło

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}