OperatorzyTelefonyUrządzeniaSony Xperia XZ2 w przedsprzedaży w T-Mobile. Smartfon w zestawie z konsolą Playstation 4.

Maciej Kulesa16 marca 201825 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/facebook-Linked_Image___tmobile-sony-xperia-xz2-1024x536.jpg

Poprzedni projekt pt. Sony Xperia bardziej do mnie przemawiał. Przynajmniej jeśli chodzi o samą bryłę, bo zastosowanie ekranu 18:9 zawsze będę dobrze przyjmował. Ja jednak należałem do tego nielicznego grona internautów, którym kanciaste boki i lotniska bardzo podobały się. Szkoda, ale z drugiej strony nigdy nie napisze, że Sony Xperia XZ2 jest brzydkim smartfonem. Prezentuje się bardzo dobrze, ale zdania nie zmienię, że wcześniejsza konstrukcja podobała mi się bardziej.

TOP 10 smartfonów do 1000 złotych – Marzec 2018.

Sony Xperia XZ2 trafia do przedsprzedaży w T-Mobile i trzeba przyznać, że tanio nie jest, ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie. Na szczęście operator udostępnia ten model w zestawie z konsolą Playstation 4. W najlepszym przypadku za konsolę, smartfona i abonament zapłacisz w sumie 3679 złotych. Dotyczy to nowego abonenta z umową na 24 miesiące. Tu nie jest tak źle, bo w cenie otrzymujecie konsolę, ale na start trzeba wydać 1999 złotych, a dopiero 70 złotych płacisz miesięcznie.

To i tak wychodzi lepiej niż niejeden flagowiec konkurencji podczas premiery. Tym bardziej, że mowa tutaj o smartfonie z procesorem Snapdragon 845.

W przypadku tej oferty przenoszący numer również mają lepiej niż obecni abonenci, przynajmniej jeśli chodzi o cennik na stronie T-Mobile. Przy najtańszym abonamencie przenoszący numer może zdecydować się, czy płacić 70 złotych miesięcznie, czy zrezygnować z 4 pierwszych opłat miesięcznych, a dopiero po tym okresie płacić 80 złotych. Obecni abonenci od początku płacą te 80 złotych, bez żadnych korzyści. Tak to wygląda według tego cennika, a rzeczywistość pewnie to zweryfikuje i stali klienci mogą mieć zaproponowane inne warunki.

Cennik dla indywidualnych.

Cennik dla firm.

2 comments

 • Olo

  18 marca 2018 at 09:52

  Ten sam zestaw w x-kom bez żadnej umowy za 3599 zł ale mi promocja

  Reply

  • Maciej Kulesa

   18 marca 2018 at 09:59

   Nie napisałem, że to promocja – to raz.
   W X-Kom masz sam smartfon za 3599 złotych – to dwa.
   W T-mobile, oprócz konsoli, otrzymujesz jeszcze abonament – to trzy.
   Patrzyłem na X-Kom i nie widziałem przedsprzedaży z konsolą. Podeślij.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.