Sony Xperia XZ2 w przedsprzedaży w T-Mobile. Smartfon w zestawie z konsolą Playstation 4.

Sony Xperia XZ2 w przedsprzedaży w T-Mobile. Smartfon w zestawie z konsolą Playstation 4.

Poprzedni projekt pt. Sony Xperia bardziej do mnie przemawiał. Przynajmniej jeśli chodzi o samą bryłę, bo zastosowanie ekranu 18:9 zawsze będę dobrze przyjmował. Ja jednak należałem do tego nielicznego grona internautów, którym kanciaste boki i lotniska bardzo podobały się. Szkoda, ale z drugiej strony nigdy nie napisze, że Sony Xperia XZ2 jest brzydkim smartfonem. Prezentuje się bardzo dobrze, ale zdania nie zmienię, że wcześniejsza konstrukcja podobała mi się bardziej.

TOP 10 smartfonów do 1000 złotych – Marzec 2018.

Sony Xperia XZ2 trafia do przedsprzedaży w T-Mobile i trzeba przyznać, że tanio nie jest, ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie. Na szczęście operator udostępnia ten model w zestawie z konsolą Playstation 4. W najlepszym przypadku za konsolę, smartfona i abonament zapłacisz w sumie 3679 złotych. Dotyczy to nowego abonenta z umową na 24 miesiące. Tu nie jest tak źle, bo w cenie otrzymujecie konsolę, ale na start trzeba wydać 1999 złotych, a dopiero 70 złotych płacisz miesięcznie.

To i tak wychodzi lepiej niż niejeden flagowiec konkurencji podczas premiery. Tym bardziej, że mowa tutaj o smartfonie z procesorem Snapdragon 845.

W przypadku tej oferty przenoszący numer również mają lepiej niż obecni abonenci, przynajmniej jeśli chodzi o cennik na stronie T-Mobile. Przy najtańszym abonamencie przenoszący numer może zdecydować się, czy płacić 70 złotych miesięcznie, czy zrezygnować z 4 pierwszych opłat miesięcznych, a dopiero po tym okresie płacić 80 złotych. Obecni abonenci od początku płacą te 80 złotych, bez żadnych korzyści. Tak to wygląda według tego cennika, a rzeczywistość pewnie to zweryfikuje i stali klienci mogą mieć zaproponowane inne warunki.

Cennik dla indywidualnych.

Cennik dla firm.

  1. Nie napisałem, że to promocja – to raz.
   W X-Kom masz sam smartfon za 3599 złotych – to dwa.
   W T-mobile, oprócz konsoli, otrzymujesz jeszcze abonament – to trzy.
   Patrzyłem na X-Kom i nie widziałem przedsprzedaży z konsolą. Podeślij.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *