AplikacjeTutorialeKod rabatowy (-30%) na kursy online. Między innymi na tworzenie aplikacji i gier na Androida.

Strefa kursów – strona, którą opisywaliśmy w ramach akcji pt. „Jak stworzyć własną aplikację na Androida„, w dniu dzisiejszym rozpoczyna promocję. Jest to ciekawa akcja, bo w niej biorą udział wszystkie dostępne kursy. Nie tylko dotyczące systemu Android, ale pewnie tutejsi czytelnicy takim tematem będą najbardziej zainteresowani. Warto jednak zaznaczyć, że na stronie można zakupić również kursy graficzne, edycji wideo, audio, projektowania stron internetowych, a nawet kursy tworzenia gier. Wszystko znajdziecie na stronie www.strefakursów.pl. Tutaj...
Maciej Kulesa28 września 20173 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/kurs-programowanie-android-e1506603675819.jpg

Strefa kursów – strona, którą opisywaliśmy w ramach akcji pt. „Jak stworzyć własną aplikację na Androida„, w dniu dzisiejszym rozpoczyna promocję. Jest to ciekawa akcja, bo w niej biorą udział wszystkie dostępne kursy. Nie tylko dotyczące systemu Android, ale pewnie tutejsi czytelnicy takim tematem będą najbardziej zainteresowani. Warto jednak zaznaczyć, że na stronie można zakupić również kursy graficzne, edycji wideo, audio, projektowania stron internetowych, a nawet kursy tworzenia gier. Wszystko znajdziecie na stronie www.strefakursów.pl.

Nie będę przedłużał i przejdę od razu do warunków i samej zniżki. Szybka akcja „Noc rabatów”, to zniżka -30% na wszystkie kursy. Kupon: NOC30 ważny będzie tylko dziś (28.09.2017r.). Start o godz. 18:00 – promocja będzie ważna do godz. 23:59.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.